6 najciekawszych propozycji na dekorację ścian

Bardzo często nie potrafimy wykorzystać potencjału swojego domu czy mieszkania. Oczywiście nie chodzi o to, aby dekorować każdą ścianę w pokoju, nie mniej jednak warto postarać się, aby aranżacja była ciekawa.

  1. Beton architektoniczny

Tynk beton architektoniczny cieszy się obecnie bardzo dużym powodzeniem. takie rozwiązanie sprawdzi się w przypadku nowoczesnych, industrialnych aranżacji wnętrz. Można zdecydować się na wykorzystanie płyt betonowych, które dobrze komponują się z nowoczesnymi meblami.

  1. Cegła

Cegłę można spotkać we wnętrzach nowoczesnych, minimalistycznych, ale również takich urządzonych w bardziej tradycyjny sposób. Ładna, nieregularna faktura sprawia, że pomieszczenie prezentuje się naprawdę oryginalnie i ciekawie.

 

  1. Tapeta

Obecnie tapety wracają do łask, oczywiście nie warto tapetować wszystkich ścian w domu. Tapetę można wykorzystać na jednej ścianie, ciekawy wzór czy kolor na pewno sprawi, że wnętrze będzie prezentować się elegancko i ciekawie.

 

  1. Kamień dekoracyjny

Kamień dekoracyjny to kolejna propozycja, podobnie jak cegła dekoracyjna ma nieregularny kształt, dzięki temu wygląda na ścianach bardzo efektownie.

 

  1. Farba

Nie chodzi oczywiście o pomalowanie ściany na jeden kolor. Obecnie architekci wnętrz proponują ciekawe wzory na ścianach – można wykonać cieniowanie, bardzo modne są ściany ombre, przecierane itp. Oczywiście w tym wypadku, trzeba znaleźć kogoś, kto będzie w stanie wykonać taką aranżację.

 

  1. Fototapeta

Fototapetę również można bardzo często spotkać w nowoczesnych wnętrzach, to bardzo ciekawy i dość prosty sposób na to, aby wnętrze nabrało charakteru.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *